NEJINTENZIVNĚJŠÍ TRÉNINK VŠECH DOB!

Akvizice po telefonu: Praha 17.3.2020


Přijměte výzvu od zakladatelky Telefonické komunikace Claudie Paldusové:

"Staňte se jedním z 8 účastníků nejintenzivnějšího tréninku telefonické komunikace, který tu kdy byl!"

Obliba intenzivních tréninku telefonické komunikace roste! Rozhodli jsme se proto hned v úvodu roku 2020 vytvořit speciální trénink určený pro osm statečných, kteří si chtějí osobně nejen vyzkoušet nové techniky, ale především naučit se a osvojit si nové postupy!

Celým kurzem Vás provede zakladatelka Telefonické komunikace Claudie Paldusová a to spolu s Jaruškou Beránkovou. Ovšem nečekejte jednostrannou přednášku, naopak! Na vlastní kůži si vyzkoušíte a zafixujete techniky ověřené praxí. Stejně tak jako se naučíte pracovat s typologií komunikačního partnera na druhé straně telefonu!

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

1. Startovní pozice: Hned na začátku spolu budeme telefonovat. Zjistíte tak nejen svou "startovací pozici", ale především budeme vědět na co konkrétně se při tréninku zaměřit. 

2. Ověřené principy pro Vaši praxi: Druhá fáze bude částí více teoretickou, kde Vás naučíme, jak využít ověřené poznatky z praxe. Odhalíme Vám principy, jak si domlouvat relevantní obchodní schůzku a jak využít potenciál typologie osobnosti. 

3. Upevnění znalostí a praxe: Zafixování znalostí je to nejdůležitější. Trénink je aplikovaný a chceme, abyste své nově získané znalosti mohli ihned začít aplikovat. Díky závěrečné části sami uvidíte, jaký pokrok jste udělali. 

SOUHRNNÉ INFORMACE:

  • Kdy? Trénink bude zahájen v úterý 17. 3. 2020 od 9:00 - 16:00 (včetně volné 1 hodiny na oběd). 
  • Kde? Lazarská 11/6, Praha 2.
  • Jaká je cena tréninku? Cena tréninku je 4 590 Kč bez DPH.
  • Co s sebou? Na kurz nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky, vše bude zajištěno. Stačí tedy jen Vaše odhodlání získat konkurenční výhodu při akvizici po telefonu!


                                                    CO NA TRÉNINKY ŘÍKAJÍ NAŠI ABSOLVENTI: 

ZAREZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO NA TRÉNINKU!