"VELKÝCH CÍLŮ JE MOŽNÉ DOSÁHNOUT JEDINĚ, KDYŽ SE SPOJÍ MNOHO LIDÍ DOHROMADY."

John C. Maxwel 

JAK TO FUNGUJE V NAŠEM TÝMU?Claudie určuje směr nové cesty,
po které se vydávame ... 

LinkedIn profil Claudie


Jaruška tuto cestu navrhuje,
ladí a staví ... 

LinkedIn profil Jarušky


Náš tým, díky kterému tato naše cesta funguje ... 


JAK TO VIDÍME MY?


NAŠE OBCHODNICE PO TELEFONU

Kolektiv profesionálních telefonistek, kterým zajišťujeme pravidelné školící programy a navíc jim dáváme možnost realizovat se v těch projektech, pro které se typově hodí, to je základ kvalitně odvedené práce.

Představujeme Vám vybrané členy našeho týmu expertů na telefonování:

DANIELA D.

Daniela je Team leader a zaměřuje se na domlouvání obchodních schůzek po telefonu

"Co mohu říci ke spolupráce s Telefonickou Komunikací? Zaujala mne profesionalita a zároveň přirozeně působící vedení komunikace, což bych označila jako charakteristiku pro celou firmu. 

Spolupracujeme na projektech, které dávají smysl a jejichž nabízení přináší užitek a není obtěžováním. Přes veškerou profesionalitu a pracovní nasazení v našem týmu vládne spíše přátelská atmosféra. Flexibilita a obohacení, kterou přináší více projektů i možnost pracovního rozvržení podle aktuálních potřeb je to, co mne baví." 

PAVLA O.

Pavla se zaměřuje na průzkumy trhu a aktualizaci dat

"Nabídka spolupráce od Telefonické komunikace přišla v srpnu 2019 a zapojení do mého prvního projektu bylo velmi rychlé. Jestli jsem na začátku měla nějaké obavy, tak se rozplynuly hned poté, co jsem měla tu čest Claudii s Jaruškou poznat. 

Musím říct, že děvčata jsou velké profesionálky s "tahem na branku", ale zároveň vytváří uvolněné pracovní prostředí. Jejich osobní přístup, empatie a pozitivní energie jsou pro mě inspirací a také poznáním, že věci jdou dělat jinak a lépe. Mám radost z toho, že jsem součástí tak skvělého týmu a navíc mi díky flexibilitě zůstává dostatek času pro rodinu i pro mé záliby."

ANNA K.

Anna se zaměřuje na aktualizaci dat

"Pokud hledáte férové jednání, uznání za dobře odvedenou práci, pak Telefonická komunikace s.r.o. toto splňuje na 100%. Vykomunikuje s Vámi vše, co je potřeba.

Ve všem Vám vyjdou vstříc. Samozřejmě to není "zadarmo". Je to především o důvěře, pracovitosti, pečlivosti a dalších vlastnostech. Jsem moc ráda, že jsem získala tuto příležitost."

MÍŠA T.

Míša se zaměřuje na domlouvání obchodních schůzek po telefonu a aktualizaci dat

"S Claudií a Jaruškou jsem začala spolupracovat jako telefonistka na zajímavém projektu v květnu 2019 a musím říci, že se spoluprací s děvčaty jsem naprosto spokojená!

Z dřívějšího zaměstnání jsem nějaké zkušenosti s telefonováním měla, ale díky děvčatům a jejich tréninkovému programu, kterého jsem se účastnila, jsem mohla poznat různé metody komunikace, typologie osobnosti a ty pak zúročit při samotném telefonování." 

STAŇTE SE ČLENEM TÝMU

Láká Vás práce v oblasti komunikace? Pak Vás rádi poznáme osobně!