INTENZIVNÍ TRÉNINKOVÉ PROGRAMY

Přestože je komunikace jedním ze základních dorozumívacích prostředků, většina lidí nevyužívá její plný potenciál. Poznejte blíže oblíbené třífázové tréninky telefonické komunikace.

PRO JEDNOTLIVCE A VEŘEJNOST

TRÉNINKY TELEFONICKÉ KOMUNIKACE

Pravidelně pořádáme tréninky telefonické komunikace pro širokou veřejnost. Každý trénink je unikátní a zaměřený na diferencovaná témata. Díky tomu si každý přijde na své. Kapacita jednotlivých tréninků je zpravidla 6 - 10 účastníků v návaznosti na konkrétní téma. Tréninky jsou vhodné pro každého, kdo chce udělat krok správným směrem k tomu, aby jeho telefonický projev byl výstižný a efektivní! Aktuální telefonické tréninky.

PRO FIRMY: INTENZIVNÍ TRÉNINKY - ŘEŠENÍ NA MÍRU

Firemní individualizovaný trénink přináší pro Vaše obchodníky, telefonisty či personalisty významný posun vpřed v oblasti komunikace, a to během velice krátké doby. 

Tréninky sestavujeme na míru potřebám Vaší firmy, stejně tak jako s ohledem na Vaši cílovou skupinu, či odvětví, ve kterém firma působí. Neučíme neaplikovatelnou teorii. Učíme, jak využít poznatky k dosažení konkrétního cíle! Klientské firmy vnímáme jako partnery, kterým pomáháme dlouhodobě růst.

Zjistit více!

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ TRÉNINKY 


17.3. 2020 PRAHA

NEJINTENZIVNĚJŠÍ TRÉNINK VŠECH DOB!


Přijměte výzvu od zakladatelky Telefonické komunikace Claudie Paldusové: "Staňte se jedním z 8 účastníků nejintenzivnějšího tréninku telefonické komunikace, který tu kdy byl!"

Obliba intenzivních tréninku telefonické komunikace roste! Rozhodli jsme se proto hned v úvodu roku 2020 vytvořit 2. speciální trénink určený pro osm statečných, kteří si chtějí osobně nejen vyzkoušet nové techniky, ale především naučit se a osvojit si nové postupy! 

- zjistit více24.3. 2020 PRAHA 

SPECIÁLNĚ PRO RECRUITERY

Naučte se funkční a ověřené postupy komunikace, které Vám pomohou při Vašem náboru!

Díky tomuto tréninku, do kterého aktivně budete zapojeni, si osvojíte následující:

1. Jak rychle identifikovat kandidáta (nejen) po telefonu a zvolit vhodnou komunikaci: využitím typologie osobnosti získáte obrovský náskok ve světě recruitmentu; zjistit více