PRACUJI S DIAMANTY

11.09.2021

"Sdílíme příběh naší (v současní době už bývalé) kolegyně Danči. Velice si jí vážíme za její přistup a profesionalitu. Jsme hrdí na to, že byla součástí Telefonické Komunikace s.r.o." Claudie Paldusová

Pracuji s diamanty

To zní dobře, viďte? Právě piji svou ranní kávu a přemýšlím, na co se dnes těším. Pracuji pro Telefonickou Komunikaci a mám to štěstí, že si mohu vybrat, čemu se kdy věnovat. A dnešní deštivý den si rozsvítím na diamantovovém poli mé oblíbené společnosti, které pomáháme s péčí o jejich klienty.  

Co to konkrétně znamená?

Konkrétně to znamená, že mám před sebou databázi bývalých i současných zákazníků, velké množství kontaktů, kterým se ve firmě nikdo nestačí věnovat. Aktuálně všichni řeší jen ty, kteří se sami ozývají a na něco spěchají. Pro ostatní není čas ani člověk.

Mám krásnou úlohu se tohoto telefonování ujmout. Kolik lidí mi již takto poděkovalo, že "jsme si na ně vzpoměli"? Kolik "nás" pochválilo za příjemný marketing a perfektní péči? S kolika jsem si již jen tak krátce promluvila, jak se nyní mají a co případně kdy potřebují? Kolika jsem se trefila do myšlenek, že je téma pro ně nyní aktuální? "A víte slečno, že právě tohle zrovna řeším? To je ale náhoda".

I když to tak asi někdy může znít a je fajn ten dojem svěžesti v druhých vyvolat, dávno nejsem slečna a tak vím, že náhody neexistují. V tomto případě jde o kvalitní péči a vyjádření zájmu i o "spícího" klienta, kterou firma skrz nás poskytuje. A také vím, že i dnes našemu obchodnímu partnerovi přivedu zpět zákazníky, nebo se jim jejich jménem aspoň mile připomenu, protože jen nezbytné procento hovorů končí jinak, než jako milé zpestření dne pro všechny.

Opravdu pracuji s diamanty, co se třpytí, jak pro obchod, tak pro radost. Káva je dopita a já se opravdu i dnes těším, mám totiž na co.

Daniela Doležalů, Obchodnice po telefonu  

VIDÍŠ TO STEJNĚ
JAKO MY? POJĎ TO DĚLAT S NÁMI!