POZNEJTE ČLENY NAŠEHO TÝMU!

CLAUDIE PALDUSOVÁ 

CEO / Zakladatelka

Kontaktujte nás zde

Claudie je duší a hlavou celého týmu. Projektu TelefonickaKomunikace.cz věnuje nadlidské úsilí a přesto hýří svým pozitivním přístupem. Ostatně její moto je:

"VŠECHNO JE MOŽNÉ ! Vždy záleží jen na nás, zda se výsledek podaří. Je to otázka ČASU, VYTRVALOSTI a silné VÍRY."

Claudiina práce i vášeň je:

- stanovování vize projektu, strategických plánů firmy a celkové budování corporate identity,

- přímá komunikace s klienty, sestavování služeb a řešení na míru,

- novým členům týmu předávat drahocenné know-how a předává zkušenosti nejen našim telefonistkám, ale klientům či jejich zaměstnancům,

- a mnohé další.

Můj příběh si můžete přečíst zde

LinkedIn profil Claudie


JARUŠKA BERÁNKOVÁ 

Projektová manažerka a HR specialistka

Kontaktujte nás zde

Jaruška se perfektně vyzná v lidském jednání a komunikaci, dokáže skvěle detekovat nejen příležitosti, ale i krizové situace. Své více než 13leté poznatky a zkušenosti proto ráda sdílí formou tréninkových programů a konzultací.

Její agendou je:

- řízení jednotlivých projektů, včetně komunikace s klienty,

- vyhledávání nových obchodnic / telefonistek,

- preselekce do externích firem našich klientů.

Jaruška své zkušenosti obchodního, pro-zákaznického a personálního světa získávala postupně v korporátním prostředí i v začínajících projektech. Zajímavou interakci si vyzkoušela při svých cestách po střední Americe, kdy v Mexiku, v Mayské vesničce učila angličtinu v místní komunitě.

Jaruška propaguje myšlenku dělat v životě to, co máme skutečně rádi. Proto je autorkou projektu DelamCoMeBavi, který inspiruje jednotlivce, aby i oni našli svůj vlastní směr. 

LinkedIn profil Jarušky


NAŠE OBCHODNICE PO TELEFONU

Kolektiv profesionálních telefonistek, kterým zajišťujeme pravidelné školící programy a navíc jim dáváme možnost realizovat se v těch projektech, pro které se typově hodí, to je základ kvalitně odvedené práce.

Představujeme Vám vybrané členy našeho týmu expertů na telefonování:

DANIELA D.

Daniela je Team leader a zaměřuje se na domlouvání obchodních schůzek po telefonu

"Co mohu říci ke spolupráce s Telefonickou Komunikací? Zaujala mne profesionalita a zároveň přirozeně působící vedení komunikace, což bych označila jako charakteristiku pro celou firmu. 

Spolupracujeme na projektech, které dávají smysl a jejichž nabízení přináší užitek a není obtěžováním. Přes veškerou profesionalitu a pracovní nasazení v našem týmu vládne spíše přátelská atmosféra. Flexibilita a obohacení, kterou přináší více projektů i možnost pracovního rozvržení podle aktuálních potřeb je to, co mne baví." 


PAVLA O.

Pavla se zaměřuje na průzkumy trhu a aktualizaci dat

"Nabídka spolupráce od Telefonické komunikace přišla v srpnu 2019 a zapojení do mého prvního projektu bylo velmi rychlé. Jestli jsem na začátku měla nějaké obavy, tak se rozplynuly hned poté, co jsem měla tu čest Claudii s Jaruškou poznat. 

Musím říct, že děvčata jsou velké profesionálky s "tahem na branku", ale zároveň vytváří uvolněné pracovní prostředí. Jejich osobní přístup, empatie a pozitivní energie jsou pro mě inspirací a také poznáním, že věci jdou dělat jinak a lépe. Mám radost z toho, že jsem součástí tak skvělého týmu a navíc mi díky flexibilitě zůstává dostatek času pro rodinu i pro mé záliby."

MÍŠA T.

Míša se zaměřuje na domlouvání obchodních schůzek po telefonu a aktualizaci dat

"S Claudií a Jaruškou jsem začala spolupracovat jako telefonistka na zajímavém projektu v květnu 2019 a musím říci, že se spoluprací s děvčaty jsem naprosto spokojená!

Z dřívějšího zaměstnání jsem nějaké zkušenosti s telefonováním měla, ale díky děvčatům a jejich tréninkovému programu, kterého jsem se účastnila, jsem mohla poznat různé metody komunikace, typologie osobnosti a ty pak zúročit při samotném telefonování." 


PETRA K.

Petra se specializuje na prodej služeb a produktů po telefonu

"Velice si cením precizního zaškolení - plán školení vždy dává. Předávání všech informací probíhá systematicky a tak, abych to mohla vstřebat a následně aplikovat. Jednoduše řečeno Claudie mi zajišťuje postupné dávkování všeho důležitého :-)

Velmi důležité, a to bych chtěla vystihnout, je reálný postoj k projektům. Jednoduše a výstižně za mě: Jsem ráda, že jsem měla tu čest Claudii a Jarušku poznat - obě dělají svou práci s láskou a to je vždy radost, s takovými lidmi pracovat!"


ANNA K.

Anna se zaměřuje na aktualizaci dat

"Pokud hledáte férové jednání, uznání za dobře odvedenou práci, pak Telefonická komunikace s.r.o. toto splňuje na 100%. Vykomunikuje s Vámi vše, co je potřeba.

Ve všem Vám vyjdou vstříc. Samozřejmě to není "zadarmo". Je to především o důvěře, pracovitosti, pečlivosti a dalších vlastnostech. Jsem moc ráda, že jsem získala tuto příležitost."

JANA K.

Jana se zaměřuje na domlouvání obchodních schůzek po telefonu a  aktualizaci dat

"Pracuji pro Telefonickou komunikaci od léta a takový přístup k lidem jsem ještě nezažila a to už jsem upřímně řečeno v pokročilejším věku a proto mám porovnání. Obě dámy jsou milé, vstřícné a velcí profíci. 

Co nejvíce oceňuji? Cokoliv se stane, řeší se v klidu a s úsměvem. Slova jako "prosím" nebo "děkuji" nejsou výjimkou, ale běžnou součástí práce v našem týmu. Lidský přístup a vzájemná úcta se pak pozitivně promítá i na našich výsledcích!" ŠTĚPÁNKA J. 

Štěpánka se zaměřuje na domlouvání obchodních schůzek po telefonu

"Spolupracuji s Claudií a Jaruškou od loňského roku, a za tu dobu jsem si díky jejich profesionálnímu a ochotnému přístupu rozšířila obzory v oblasti nejen v telefonování, ale v komunikaci s lidmi obecně. Pracovat v této firmě je pro mě velkým přínosem, a také nadějí, že dobré mravy, férové pracovní vztahy a lidskost ještě nevymřely. :-)

Za sebe mohu spolupráci s Telefonickou komunikaci jen doporučit, protože tady dělají lidi opravdu to, co je baví a co jim dává smysl. Školení je vždy precizní, neustálá podpora je samozřejmostí a každý projekt je opravdu šitý na míru všem zúčastněným. Cením si toho, že mohu být součástí takového týmu."

STAŇTE SE ČLENEM TÝMU

Láká Vás práce v oblasti komunikace? Pak Vás rádi poznáme osobně!