"VELKÝCH CÍLŮ JE MOŽNÉ DOSÁHNOUT JEDINĚ, KDYŽ SE SPOJÍ MNOHO LIDÍ DOHROMADY."

John C. Maxwel 

JAK TO FUNGUJE V NAŠEM TÝMU?Claudie určuje směr nové cesty,
po které se vydáváme ... 

LinkedIn profil Claudie


David tuto cestu zastřešuje,
koordinuje a ladí ... 

LinkedIn profil Davida


.. a díky nám všem je tato cesta funkční a úspěšná.


JAK TO VIDÍME MY?

CLAUDIE P.

Claudie je se zaměřuje na obchod a obchodní strategie a mimojiné je vizionářka a majitelka firmy

"Jde o unikátní sestavu lidí a energie v týmu. Nejvíce si vážím toho, že můžeme dělat obchod férově a na úrovni. Jsem extrovert, miluju lidi a Telefonická komunikace s.r.o. mi dala možnosti žít svůj obchodní sen s partou lidí, které to baví. Cítím obrovskou vděčnost." 


DAVID S.

David nejenže vede projekty, ale zaměřuje se na prodej po telefonu i domlouvání obchodních schůzek, a to vše zároveň školí

"Po seznámení s Claudií, představením týmu a vize, jsem věděl, že tohle bude příležitost, která se neodmítá. Možná je to klišé, ale je tu opravdu rodinné prostředí a skvělá atmosféra.

Pro mě osobně je důležitý lidský přístup, důvěra v schopnosti a to je něco, co jsem tu našel. Na Claudii a Jarušce je vidět profesionalita a také to, jak moc je práce baví. Důležité je, že to umí přenést i na ostatní." 


JARKA B.

Jarka se zaměřuje na vnitřní fungování firmy, nastavuje nové procesy a jednoduše, stará se o to, aby firma "běžela" tak, jak má

"Začali jsme na "zelené louce" a dnes máme funkční firmu s týmem profesionálů. Samozřejmě, ne vždy je vše oblázkově modré, ale to se při vývoji děje. Každopádně, ať to může znít jakkoliv kýčovitě, je úžasné sledovat, jak se firma posouvá.

Je skvělé být součástí něčeho, kde na začátku byla "pouhá" myšlenka, kterou přetvoříte ve skutečnost a výsledný efekt je spokojenost klientů i samotného týmu. ...a to mě moc baví!"


MARTINA K.

Martina se zaměřuje na domlouvání obchodních schůzek po telefonu a zároveň udržování vztahů s klienty na špičkové úrovni

"Projekty, na kterých pracuji mi musí dávat především smysl. Musím produktu dané firmy věřit a vidět ve své práci opravdovou pomoc pro klienta. S firmou Telefonická komunikace s.r.o. spolupracuji od léta 2020 a právě na takových projektech mám možnost pracovat.

Celková spolupráce s vedením firmy je moc fajn, Claudie i Jaruška jsou profesionálky na svých místech a školení telefonování od Claudie je opravdovým zážitkem. Pokud bych si jako firma měla na telefonický trénink někoho najmout...Claudie by byla jasná volba.

Další výhodou spolupráce je to, že si můžu organizovat svůj pracovní čas tak, jak já potřebuji."

ANNA S.

Anna se zaměřuje na domlouvání obchodních schůzek a zároveň udržování vztahů s klienty na špičkové úrovni 

"Pokud hledáte férové jednání, uznání za dobře odvedenou práci, pak Telefonická komunikace s.r.o. toto splňuje na 100%. Vykomunikuje s Vámi vše, co je potřeba.

Ve všem Vám vyjdou vstříc. Samozřejmě to není "zadarmo". Je to především o důvěře, pracovitosti, pečlivosti a dalších vlastnostech. Jsem moc ráda, že jsem získala tuto příležitost."


PAVLA O.

Pavla se zaměřuje na průzkumy trhu a aktualizaci dat

"Nabídka spolupráce od Telefonické komunikace přišla v srpnu 2019 a zapojení do mého prvního projektu bylo velmi rychlé. Jestli jsem na začátku měla nějaké obavy, tak se rozplynuly hned poté, co jsem měla tu čest Claudii s Jaruškou poznat.

Musím říct, že děvčata jsou velké profesionálky s "tahem na branku", ale zároveň vytváří uvolněné pracovní prostředí. Jejich osobní přístup, empatie a pozitivní energie jsou pro mě inspirací a také poznáním, že věci jdou dělat jinak a lépe. Mám radost z toho, že jsem součástí tak skvělého týmu a navíc mi díky flexibilitě zůstává dostatek času pro rodinu i pro mé záliby."


STAŇTE SE ČLENEM TÝMU

Láká Vás práce v oblasti komunikace? Pak Vás rádi poznáme osobně!