VYBRANÉ ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE

Každá započatá spolupráce je výzvou a nejlepší vizitkou je její úspěšná realizace:

"Claudii jsem poznal ve společnosti IMPER CZ. Její individuální přístup k zákazníkům byl vždy příkladný a velmi často zaujala klienta nabízeným řešením. Preciznost a vytrvalost z ní dělají skvělou podporu obchodního týmu. Spolupráci s Claudií mohu vřele doporučit."

Pavel Soukup

Senior Business Developer 

ve společnosti Imper CZ, s.r.o.

"S Claudií jsem měl tu čest spolupracovat na projektu sjednávání obchodních schůzek pro naši společnost. Její absolutní profesionalita, preciznost a pozitivní energie byla pro všechny členy mého týmu inspirativní a myslím, že jsme z této spolupráce čerpali i po jejím skončení. Samotný projekt byl následně vyhodnocen jako úspěšný a domluvený počet schůzek předčil naše očekávání. Spolupráci s Claudií mohu všem vřele doporučit."

Ondřej Pospíšil 

obchodní ředitel 

ve společnosti BENEFITY a.s.

"Navolávání patří mezi aktivity, které vždy radši delegujeme. A tak jsme byly mile překvapeny s téměř 100 % úspěšností zpětné vazby a pozitivního ohlasu na zadání, které jsme předaly Claudii a jejímu týmu. Úspěšnost podpořil fakt profesionálního a hlavně velice lidského a příjemného přístupu Claudie i zvolené operátorky."

 Eva Čejková Vašková

zakladatelka společnosti ŽENY s.r.o. 

"S Claudií jsem měla možnost spolupracovat ve firmě Silic Média s.r.o. Vážím si její profesionality a trpělivosti. Obrovské plus má za její chuť se neustále vzdělávat a to i v jejím volném čase. Pokud hledáte profesionálku, pak Claudie je vhodným kandidátem na spolupráci a práci s klienty."

Hana Minarčíková

Business manager 

ve společnosti Silic Média s.r.o.

"Oslovení našich klientů prostřednictvím www.telefonickakomunikace.cz mi bylo doporučeno bývalou kolegyní. Již od prvního kontaktu s Claudií jsem věděla, že jednám s profíkem, který své práci rozumí a baví jí, to co dělá. Přípravy, pochopení zadání a samotná realizace telemarketingu proběhly hladce a rychle. Operátoři, se kterými jsme spolupracovali, byli opravdu dobře proškoleni. Za velmi krátkou dobu jsme dostali výborný výsledek. Ve spolupráci dále a rádi pokračujeme - Claudii, Jarušku a celý jejich tým mohu jen doporučit!“

Gabriela Tomanová

Senior Consultant 

ve společnosti Communa

„Po absolvování telefonického tréninku s Claudií jsem si utřídil určité postupy, které jsou pro telesales, zejména pak pro "coldcally", velmi důležité. Claudie se mně i mým kolegům věnovala individuálně, s každým rozebrala jeho typologii osobnosti a doporučila způsoby jak zefektivnit telefonický prodej. Claudiiny telefonické tréninky určitě doporučuji. 

Tomáš Lula

Manager Sales 

ve společnosti Fine Pack International SE

"Claudie svým školením telefonních obchodních dovedností k nám do týmu přinesla zcela nový pohled na to, jakým způsobem zefektivnit výsledek uzavřených obchodů a vést dialog se zákazníkem. Její trénink neobsahuje pouze odborné rady z praxe, ale je zaměřen primárně na typologii osobností a k tomu nácvik přizpůsobení struktury telefonátu společně s budováním patřičného mindsetu. Právě tento přístup obsahující prvky psychologie se odlišuje od všech školení, které jsem měl možnost doposud absolvovat. Pokud se chcete obchodu dlouhodobě s úspěchem věnovat, doporučuji se jejího školení zúčastnit."

Libor Štěcha

Business Manager

ve společnosti Fine Pack International SE

Více referencí týkající se našich tréninkových programů naleznete zde.