VYBRANÉ ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE

Každá započatá spolupráce je výzvou a nejlepší vizitkou je její úspěšná realizace:


"Claudii jsem poznal ve společnosti IMPER CZ. Její individuální přístup k zákazníkům byl vždy příkladný a velmi často zaujala klienta nabízeným řešením. Preciznost a vytrvalost z ní dělají skvělou podporu obchodního týmu. Spolupráci s Claudií mohu vřele doporučit."

Pavel Soukup

Senior Business Developer 

ve společnosti Imper CZ, s.r.o.

"S Claudií jsem měl tu čest spolupracovat na projektu sjednávání obchodních schůzek pro naši společnost. Její absolutní profesionalita, preciznost a pozitivní energie byla pro všechny členy mého týmu inspirativní a myslím, že jsme z této spolupráce čerpali i po jejím skončení. Samotný projekt byl následně vyhodnocen jako úspěšný a domluvený počet schůzek předčil naše očekávání. Spolupráci s Claudií mohu všem vřele doporučit."

Ondřej Pospíšil 

obchodní ředitel 

ve společnosti BENEFITY a.s.

"Navolávání patří mezi aktivity, které vždy radši delegujeme. A tak jsme byly mile překvapeny s téměř 100 % úspěšností zpětné vazby a pozitivního ohlasu na zadání, které jsme předaly Claudii a jejímu týmu. Úspěšnost podpořil fakt profesionálního a hlavně velice lidského a příjemného přístupu Claudie i zvolené operátorky."

 Eva Čejková Vašková

zakladatelka společnosti ŽENY s.r.o. 

"S Claudií jsem měla možnost spolupracovat ve firmě Silic Média s.r.o. Vážím si její profesionality a trpělivosti. Obrovské plus má za její chuť se neustále vzdělávat a to i v jejím volném čase. Pokud hledáte profesionálku, pak Claudie je vhodným kandidátem na spolupráci a práci s klienty."

Hana Minarčíková

Business manager
ve společnosti Silic Média s.r.o.

"Oslovení našich klientů prostřednictvím www.telefonickakomunikace.cz mi bylo doporučeno bývalou kolegyní. Již od prvního kontaktu s Claudií jsem věděla, že jednám s profíkem, který své práci rozumí a baví jí, to co dělá. Přípravy, pochopení zadání a samotná realizace telemarketingu proběhly hladce a rychle. Operátoři, se kterými jsme spolupracovali, byli opravdu dobře proškoleni. Za velmi krátkou dobu jsme dostali výborný výsledek. Ve spolupráci dále a rádi pokračujeme - Claudii, Jarušku a celý jejich tým mohu jen doporučit!“

Gabriela Tomanová

Senior Consultant
ve společnosti Communa

„Po absolvování telefonického tréninku s Claudií jsem si utřídil určité postupy, které jsou pro telesales, zejména pak pro "coldcally", velmi důležité. Claudie se mně i mým kolegům věnovala individuálně, s každým rozebrala jeho typologii osobnosti a doporučila způsoby jak zefektivnit telefonický prodej. Claudiiny telefonické tréninky určitě doporučuji. 

Tomáš Lula

Manager Sales
ve společnosti Fine Pack International SE

"Claudie svým školením telefonních obchodních dovedností k nám do týmu přinesla zcela nový pohled na to, jakým způsobem zefektivnit výsledek uzavřených obchodů a vést dialog se zákazníkem. Její trénink neobsahuje pouze odborné rady z praxe, ale je zaměřen primárně na typologii osobností a k tomu nácvik přizpůsobení struktury telefonátu společně s budováním patřičného mindsetu. Právě tento přístup obsahující prvky psychologie se odlišuje od všech školení, které jsem měl možnost doposud absolvovat. Pokud se chcete obchodu dlouhodobě s úspěchem věnovat, doporučuji se jejího školení zúčastnit."

Libor Štěcha

Business Manager
ve společnosti Fine Pack International SE

"Firma Telefonická komunikace s.r.o. nás oslovila se svou službou týkající se domlouvání obchodních schůzek. Výsledky v rámci měsíčního pilotního projektu, kde cílem bylo vytipovat a oslovit potenciální zákazníky naší značky a předat je na prodejní tým, nás mile překvapily. Úspěšnost domluvených schůzek dosáhla na téměř 30 % a teď bude záležet na tom, jak se to promítne do finálních prodejních čísel."

Jan Sedláček

Ředitel Porsche centrum Praha

"S Telefonickou komunikací je radost pracovat. Je s nimi skvělá komunikace, procesně vše šlape a hlavně nesou výsledky. Za Behavee mohu doporučit. :) "

Sebastián Dibusz

Director od SME

Další video-reference naleznete na našem youtube kanále ZDE.

"Spolupráce s Claudií mi změnila můj pohled na obecný názor, že každý začátek je těžký, konkrétně kontaktování potenciálních klientů telefonem. Od úvodní schůzky s Claudií jsem vnímal její klid, nadhled a hlavně odborný přehled. Nesmírně důležitým bonusem je fakt, že Claudii její práce baví. Doporučuji tyto služby pro malou, střední i větší společnost."

Tomáš Havelka

CEO ve společnosti Data Robotics

"Jarko a Claudie, děkuji Vám za včerejší seminář. Dostal jsem se tam náhodou a na poslední chvíli. Rozhodně nelituji, že jsem se zúčastnil, byl jsem příjemně překvapen. Bylo to velmi zajímavé a přínosné. Něco jsem sice znal, ale rozšířil jsem si svůj obzor. Byly jste skvělé, dobře jste se doplňovaly, ukázaly jste smysl pro humor a dokázaly navodit příjemnou atmosféru. Myslím, že je důležité pro život znát sám sebe, a k tomu různé typologické modely napomáhají.

Oceňuji, že popularizujete téma typologie nejen v rámci různých firem, ale i na veřejnosti."

MUDr. Jiří Štětina

lékař a přednášející na univerzitě

"Velice přínosný a motivační seminář, který jsem si moc užil a který velice zlepšil mou produktivitu v pracovním, ale i v osobním životě. Děvčata, která velice hezky a sympaticky přednášela, mě naučila rozeznat typ člověka, už jen podle toho, jakým způsobem zvedne telefon a představí se. Za mě deset bodů z deseti. Všem doporučuji."

Josef Paldus

Majitel firmy na profesionální čištění aut

"Váš tréninkový program byl pro mne velmi obohacující. Vždy mne zajímala typologie lidí a vy jste ji vysvětlily přístupným a srozumitelným způsobem. Teorie byla velmi zajímavá, teď ji ještě musím převést do praxe. Člověku se žije mnohem lépe a radostněji, pokud ví, jak správně a jakým způsobem komunikovat s lidmi. Kolikrát si říkám, proč je ten člověk na mne naštvaný a on vůbec být naštvaný nemusí, je to jen jeho způsob komunikace... Snad se mi to podaří :)

Ještě jednou moc děkuji, že jsem se mohla vašeho tréninkového programu zúčastnit."

Ing Lucie Vavrochová

Účetní

"Ráda bych poděkovala oběma slečnám za přínosné školení, které bylo užitečné i pro nás starší, které máme v obchodě letité zkušenosti. Obě byly velmi příjemné a setkání probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Ukázaly nám nové možnosti, které určitě ve své práci využiji.

Velice se mi líbil rozbor povah, což bylo pro mě osobně velkým přínosem a pomocí v obchodě.

Ještě jednou velký dík."

Lenka Urválková

Podnikatelka