JAK VÁM MŮŽEME POMOCI ? 


PŘÍMÉ DOMLOUVÁNÍ OBCHODNÍCH SCHŮZEK

Profesionální domlouvání schůzek pro obchodní týmy. Zvyšte efektivitu Vašich obchodníků, dejte svému týmu příležitost zazářit!


 OPĚTOVNÉ KONTAKTOVÁNÍ STÁVAJÍCÍCH KLIENTŮ

Získání nového zákazníka bývá až pětkrát dražší než péče o toho stávajícího. Pokud Vaši obchodníci nemají čas na opětovné oslovení stávající klientů, jsme tu pro Vás. Diamantové pole je pod Vámi.


NASTAVENÍ EFEKTIVNĚJŠÍHO PROCESU KONTAKTOVÁNÍ

Interní nastavení procesu kontaktování. Sestavení kontaktních vět a emailů k oslovení nových i stávajících klientů.KONZULTACE PRO JEDNOTLIVCE I FIRMY

Nejste si jistí současným nastavením komunikace nebo externí pohled profesionála? Jsem k dispozici i individuálním konzultacím dle Vašich individuálních potřeb.

 WORKSHOPY PRO OBCHODNÍKY

Pochopení principů telefonování a následná praxe je základ úspěchu. Dostanu Vaše obchodníky znovu na vlnu energie, kdy oslovení firem nebude noční můrou, ale zábavou!

NEJOBLÍBENĚJŠÍ SLUŽBY NAŠICH KLIENTŮ:

INTENZIVNÍ TRÉNINKOVÉ PROGRAMY PRO OBCHODNÍKY ČI TELEFONISTY

Jedná se o jeden z našich nejoblíbenějších a nejefektivnějších tréninkových programů. Jak to funguje? Jednoduše, trénujeme praxí! S daným obchodníkem/klientem realizujeme reálné telefonáty a obchodníkovi/klientovi poskytujeme přímou zpětnou vazbu v reálném čase. Během velice krátké doby uděláte v oblasti komunikace značný krok vpřed! Více informací o tréninkových programech najdete zde.VÝBĚR INTERNÍHO TELEFONISTY ČI AKVIZITORA PRO FIRMY

Výběr správného telefonisty, jakožto interního zaměstnance, může být zapeklitý oříšek. Pomůžeme Vám nejen v prvotní fázi třídění CV, ale hlavně vytvoříme scénář pohovoru, na přání i včetně ROLEplay, a vytipujeme Vám ty uchazeče, kteří se pro danou pozici perfektně hodí. Finální rozhodnutí je samozřejmě na Vás, ale pro své rozhodnutí budete mít reálné a především relevantní podklady.


ZÍSKÁVÁNÍ A TŘÍDĚNÍ DAT V CRM SYSTÉMECH 


Data, kontakty, informace, to jsou jedny z nejcennějších zdrojů a my Vás s nimi naučíme zacházet! Poskytujeme administrativní pomoc i třídění dat a to včetně samotné přípravy dat z veřejně dostupných zdrojů pro obchodníky. V případě zájmu naučíme jak s daty zacházet a zefektivnit čas strávený právě těmito činnostmi. Využijte CRM (Customer relationship management) naplno!