Telefonický a typologický trénink 

SPECIÁLNĚ PRO RECRUITERY 

Praha 24.3.2020

Naučte se funkční a ověřené postupy komunikace, které Vám pomohou při Vašem náboru! 

Díky tomuto tréninku, do kterého aktivně budete zapojeni, si osvojíte následující:

  1. Jak rychle identifikovat kandidáta (nejen) po telefonu a zvolit vhodnou komunikaci: využitím typologie osobnosti získáte obrovský náskok ve světě recruitmentu;
  2. Jak si přesněji specifikovat požadavky obsazované pozice spolu s manažerem, pro kterého hledáte nového člena týmu;
  3. Jak snadněji vyprofilovat toho pravého kandidáta na danou roli, i když nemáte na počátku mnoho informací.

PRO KOHO JE TENTO TRÉNINK?


PRO 

RECRUITERY / SPECIALISTY NÁBORU

... buďte si jistější v tom, jaký typ člověka se skutečně hodí do daného týmu. Jak s ním během náboru hovořit tak, aby mu to bylo příjemné a stal se Vaším novým kolegou! 


PRO 

HEADHUNTERY

...  získejte konkurenční výhodu ve světě "lovení hlav". Bez sofistikovaných testů, poznáte během pár minut, s kým máte tu čest a koho přesněji "ulovit". 


... PRO TY, 

KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZDOKONALIT

Nejste specialista náboru, ale chcete se jím stát? Udělejte první krok právě nyní a získejte tak úžasný náskok ve světě recruitmentu! 

SOUHRNNÉ INFORMACE

  • Kdy?  Trénink bude zahájen v úterý 24. 3. 2020 od 9:00 - 15:00 (včetně volné 1 hodiny na oběd).
  • Kde?  Lazarská 11/6, Praha 2.
  • Jaká je cena tréninku?  Cena tréninku je 2 950 Kč včetně DPH.
  • Co s sebou?  Na kurz nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky, vše bude zajištěno. Stačí tedy jen Vaše odhodlání naučit se něco nového a především, začít to pak využívat v praxi!
  • Maximální kapacita: 10 účastníků.

CO NA TRÉNINKY ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI

"Jarko a Claudie, děkuji Vám za včerejší seminář. Dostal jsem se tam náhodou a na poslední chvíli. Rozhodně nelituji, že jsem se zúčastnil, byl jsem příjemně překvapen. Bylo to velmi zajímavé a přínosné. Něco jsem sice znal, ale rozšířil jsem si svůj obzor. Byly jste skvělé, dobře jste se doplňovaly, ukázaly jste smysl pro humor a dokázaly navodit příjemnou atmosféru. Myslím, že je důležité pro život znát sám sebe, a k tomu různé typologické modely napomáhají.

Oceňuji, že popularizujete téma typologie nejen v rámci různých firem, ale i na veřejnosti."

MUDr. Jiří Štětina

lékař a přednášející na univerzitě

"Velice přínosný a motivační seminář, který jsem si moc užil a který velice zlepšil mou produktivitu v pracovním, ale i v osobním životě. Děvčata, která velice hezky a sympaticky přednášela, mě naučila rozeznat typ člověka, už jen podle toho, jakým způsobem zvedne telefon a představí se. Za mě deset bodů z deseti. Všem doporučuji."

Josef Paldus

majitel firmy na profesionální čištění aut

"Váš tréninkový program byl pro mne velmi obohacující. Vždy mne zajímala typologie lidí a vy jste ji vysvětlily přístupným a srozumitelným způsobem. Teorie byla velmi zajímavá, teď ji ještě musím převést do praxe. Člověku se žije mnohem lépe a radostněji, pokud ví, jak správně a jakým způsobem komunikovat s lidmi. Kolikrát si říkám, proč je ten člověk na mne naštvaný a on vůbec být naštvaný nemusí, je to jen jeho způsob komunikace... Snad se mi to podaří :)
Ještě jednou moc děkuji, že jsem se mohla vašeho tréninkového programu zúčastnit."

Ing. Lucie Vavrochová

účetní

NEDUMEJTE A ZAREZERVUJTE SI NYNÍ SVÉ MÍSTO NA TRÉNINKU!