INTENZIVNÍ TRÉNINKOVÉ PROGRAMY

Přestože je komunikace jedním ze základních dorozumívacích prostředků, většina lidí nevyužívá její plný potenciál. Poznejte blíže oblíbené třífázové tréninky telefonické komunikace.

PRO JEDNOTLIVCE A VEŘEJNOST

TRÉNINKY TELEFONICKÉ KOMUNIKACE

Pravidelně pořádáme tréninky telefonické komunikace pro širokou veřejnost. Každý trénink je unikátní a zaměřený na diferencovaná témata. Díky tomu si každý přijde na své. 

Kapacita jednotlivých tréninků je zpravidla 6 - 10 účastníků v návaznosti na konkrétní téma. Tréninky jsou vhodné pro každého, kdo chce udělat krok správným směrem k tomu, aby jeho telefonický projev byl výstižný a efektivní!

PRO FIRMY: INTENZIVNÍ TRÉNINKY - ŘEŠENÍ NA MÍRU

Firemní individualizovaný trénink přináší pro Vaše obchodníky, telefonisty či personalisty významný posun vpřed v oblasti komunikace, a to během velice krátké doby. 

Tréninky sestavujeme na míru potřebám Vaší firmy, stejně tak jako s ohledem na Vaši cílovou skupinu, či odvětví, ve kterém firma působí. Neučíme neaplikovatelnou teorii. Učíme, jak využít poznatky k dosažení konkrétního cíle! Klientské firmy vnímáme jako partnery, kterým pomáháme dlouhodobě růst.

Zjistit více!