INTENZIVNÍ TRÉNINKOVÉ PROGRAMY 

NA MÍRU POTŘEBÁM VAŠÍ FIRMY

Třífázový trénink komunikace je jednou z nejžádanějších služeb, které poskytujeme. Přestože je komunikace jedním ze základních dorozumívacích prostředků, většina lidí nevyužívá její plný potenciál.

Individualizovaný trénink přináší pro Vaše obchodníky, personalisty nebo přesněji recruitery, významný posun vpřed v oblasti komunikace a to během velice krátké doby. 

Tréninky sestavujeme na míru potřebám Vaší firmy, stejně tak jako s ohledem na Vaši cílovou skupinu, či oblast ve které působí. Neučíme teorii, učíme jak využít poznatky k dosažení konkrétního cíle! 

TŘÍFÁZOVÝ TRÉNINK PRO VAŠE OBCHODNÍKY I PERSONALISTY 

3 KROKY K ÚSPĚCHU

FÁZEANALÝZA TÝMU:
ROZBOR SOUČASNÉHO STAVU 

Pro vhodné nastavení tréninku, stejně jako pro vhodné nastavení komunikace s klienty, je nejdříve nutné zanalyzovat tým a další aktéry komunikace.

FÁZETRÉNINK: APLIKACE TEORIE DO PRAXE

Naučíme Vaše zaměstnance pracovat s typologií osobnosti, stejně jako je naučíme, jak úspěšně aplikovat osm principů telefonické komunikace.

FÁZE
TRÉNINK A UKOTVENÍ ZNALOSTÍ


"Lehko na cvičišti těžko na bojišti?!" 

S námi získají Vaši zaměstnanci nejen kvalitní trénink, kde si vše vyzkouší, ale především získají to nejdůležitější: vlastní zkušenosti!

CO JE ZÁKLADEM ÚSPĚCHU NAŠICH TRÉNINKŮ?  • Naučíme Vaše specialisty, jak si získat a uchovat růstové nastavení myšlení a znovu tak nastartovat jejich úspěchy při komunikaci a dosahování cílů.
  • Při trénincích využíváme znalosti a zkušenosti typologie osobnosti. Tréninky tak obsahují nejen jednotlivé testy, ale především návod, jak rychle rozeznat typologii komunikačního partnera.
  • Vytvořili jsme vlastní metodu 8 principů úspěšného telefonování a rádi ji Vaše zaměstnance naučíme aplikovat. 
  • Věděli jste, že ... ve firmách, kde řešíme interní telefonické tréninky opakujeme 1x za měsíc individuální telefonický trénink? Klientské firmy vnímáme jako partnery, kterým pomáháme růst!  

ZPĚTNÁ VAZBA 

OD ABSOLVENTŮ TRÉNINKŮ

Tréninkový program na míru jsme také připravily pro podnikatelku z MLM prostředí Martinu Pikalovou a její tým. Martina o tréninku řekla: 


„Ráda bych poděkovala oběma slečnám za přínosné školení, které bylo užitečné i pro nás starší, které máme v obchodě letité zkušenosti. Obě byly velmi příjemné a setkání probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Ukázaly nám nové možnosti, které určitě ve své práci využiji.
Velice se mi líbil rozbor povah, což bylo pro mě osobně velkým přínosem a pomocí v obchodě.
Ještě jednou velký dík."

Lenka Urválková

podnikatelka

„Pokud chcete, aby Vaše firma měla větší úspěšnost pro domluvení schůzek přes telefonickou komunikaci, tak mohu jen doporučit Claudii a její tým. Její profesionální přístup, znalost, odbornost, školení, jsou naprosto skvělé a jiné než jsem kdy měla možnost poznat. Účastnila jsem se dokonce i jejího školení na typologii osobnosti navázanou na telekomunikaci, což jako bývala telefonistka v korporátní společnosti jsem nezažila a velmi mně to obohatilo a posunulo výš, než jsem očekávala. Děkuji za nové poznatky a zkušenosti ve spolupráci a mohu jen opravdu doporučit.“

Lenka Štrubelová

obchodní zástupce ve společnosti 02

"Po absolvování telefonického tréninku s Claudií jsem si utřídil určité postupy, které jsou pro telesales, zejména pak pro "coldcally", velmi důležité. Claudie se mně i mým kolegům věnovala individuálně, s každým rozebrala jeho typologii osobnosti a doporučila způsoby jak zefektivnit telefonický prodej. Claudiiny telefonické tréninky určitě doporučuji."

Bc. Tomáš Lula

Sales Manager 

ve společnosti Fine Pack International SE


VYUŽIJTE TRÉNINK I PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE

DEJTE SVÝM LIDEM MOŽNOST POSUNOUT SE DÁL A DOSÁHNOUT TAK KÝŽENÝCH CÍLŮ